Výpis všech akcí v databázi

DatumDenČasCoKdeS kýmPozn.
8.5.2005Sunday20:15HSRuskobleeee
10.5.2005Tuesday20:15HSVídeňBěloruskobleeee
12.5.2005Thursday16:15HSVídeňčtvrtfinále - USA !bleeee
14.5.2005Saturday16:00HSu KolouškůLucie narozkybleeee
14.5.2005Saturday20:15HSVídeňŠvédskoshlédneme u Koloušků :)
15.5.2005Sunday20:15HSVídeňKanadabudem mistři ?
16.5.2005Monday19:00HSBazalySlováckobleeee
18.5.2005Wednesday16:00HSBernie'sautogramyjáda HCVúčast bude hojná :)
19.5.2005Thursday18:00HSDPBDPB-Mária Sabinableeee
27.5.2005Friday16:00HSVŠBlebeach16:00 - 17:00
28.5.2005Saturday14:25HSBazalySlaviaposledni match doma
29.5.2005Sunday12:00HSVŠBlebea(t)ch :)snad někdo přinde ...
31.5.2005Tuesday18:00HSOlomoucSlovácko - pohárbleeee
4.6.2005Saturday18:00HSBruzoviceBruzovice Cupkdopak půjde se mnou ? :)
7.6.2005Tuesday19:00HSLeďnáčekflorbal s hráči HCVjatka ? :)
9.6.2005Thursday18:00HSDPBStrašidlo Cantervillskébohušu, je to na permici :)
11.6.2005Saturday18:00HSPifovarslavnosti pívapůjdeme ?
19.6.2005Sunday12:00HSVŠBlebeacheště to není definitivní
25.6.2005Saturday19:00HSurčitě Saloonnarozky...čas potvrzen !
26.6.2005Sunday12:00HSVšblebeachbleeee
5.7.2005Tuesday20:00HSněkde u KatowicU2-Vertigojede jen davídek
6.7.2005Wednesday16:00HSu BobaTřešnobranicas zhruba potvrzen
9.7.2005Saturday18:00HSu Tomatrojnasobna akcekolaudace, narozeniny, statnice
22.7.2005Friday00:00HSVsetín a okolíChalupa u Ivoskableeee
1.8.2005Monday18:00HSBazalybenefice Látalamožná půjdem ...
12.8.2005Friday17:00HSasi CEZ arenaHC Skalicapripravak
13.8.2005Saturday18:00HSBazalyZlínbleeee
16.8.2005Tuesday17:00HSSareza :)Sarezapripravne derby :)
19.8.2005Friday16:00HSJindřichov - ArnultoviceJ@hnova chajdado 21.8.
19.8.2005Friday17:00HSCEZ arena (asi)Sarezaodvetne derby
25.8.2005Thursday16:00HSPopradHC Košiceturnaj v Popradu
26.8.2005Friday19:00HSPopradRiga 2000turnaj v Popradu
27.8.2005Saturday17:00HSBazalyMladá Boleslavdatum a čas ??
2.9.2005Friday17:00HSČEZ ArenaHC Havířovpřípravák
5.9.2005Monday17:00HSČEZ ArénaGKS Tychybleeee
9.9.2005Friday18:00HSPlzeňPlzeň1.kolo
11.9.2005Sunday17:00HSČEZ ArénaPardubicebleeee
13.9.2005Tuesday17:00HSstadión L.ČajkyZlínbleeee
15.9.2005Thursday21:00HSBazalyHeereveenUEFA
16.9.2005Friday17:00HSČEZ arénaZnojmobleeee
18.9.2005Sunday17:00HSČEZ ArénaKarlovy Varybleeee
18.9.2005Sunday20:00HSBazalyLiberecjak to stihnem ??
25.9.2005Sunday17:00HSČEZ ArénaLiberecbleeee
29.9.2005Thursday08:00HSHala VŠBMMCR 05bleeee
30.9.2005Friday08:00HShala VŠBMMCR 05bleeee
30.9.2005Friday17:00HSČEZ ArénaLitfínofbleeee
1.10.2005Saturday08:00HShala VŠBMMCR 05semifinále
1.10.2005Saturday18:00HSBazalyPříbrambleeee
2.10.2005Sunday09:00HShala VŠBMMCR 05finále
2.10.2005Sunday17:00HSNa LapačiVsetínbleeee
11.10.2005Tuesday17:00HSČEZ ArénaTřinecbleeee
14.10.2005Friday17:00HSČEZ ArénaPlzeňbleeee
15.10.2005Saturday09:00HSOpavaturnaj Opavaprvní turnaj jednotlifců
16.10.2005Sunday17:00HSČEZ ArénaPardubicebleeee
21.10.2005Friday17:00HSČEZ ArénaZlínpaštikáři
22.10.2005Saturday18:00HSBazalyJihlavableeee
26.10.2005Wednesday19:00HSDPBSkleněný zvěřinecbleeee
29.10.2005Saturday17:00HSČEZ ArénaSlaviavyhrajem v TV ???
30.10.2005Sunday17:00HSBazalyBlešanybleeee
1.11.2005Tuesday17:00HSČEZ ArénaBudějkybleeee
6.11.2005Sunday17:00HSČEZ ArénaVsetínbleeee
12.11.2005Saturday19:00HSRacekbaráž + YT narozkybleeee
14.11.2005Monday19:00HSDPBRůže pro Algernonbleeee
16.11.2005Wednesday20:00HSRacekbarážbleeee
18.11.2005Friday17:00HSČEZ ArénaKladnobleeee
18.11.2005Friday20:00HSSaloonYT narozkybleeee
19.11.2005Saturday17:00HSBazalyJablonecbleeee
20.11.2005Sunday17:00HSČEZ ArénaSpartableeee
22.11.2005Tuesday17:00HSTřinecTřinecvýjezd
27.11.2005Sunday17:00HSČEZ Aréna PCEPardubiceplánovaný výjezd
29.11.2005Tuesday19:00HSSarezaChinaskibleeee
2.12.2005Friday16:00HSKopřivniceVC Kopřivnice?
2.12.2005Friday17:00HSšopa Luďka ČajkyZlín? možná pojedeme
3.12.2005Saturday14:25HSBazalySlaviableeee
3.12.2005Saturday20:00HSMirrortřídní srazbleeee
4.12.2005Sunday17:00HSČEZ ArénaZnojmozase doma
6.12.2005Tuesday17:00HSČEZ ArénaKarlovy Varybleeee
7.12.2005Wednesday19:00HSDPBSkleněný zvěřinecbleeee
10.12.2005Saturday09:00HShala VŠBdružstvableeee
11.12.2005Sunday17:00HSČEZ ArénaLiberecbleeee
15.12.2005Thursday19:00HSDPBRenata Kalenská, Lidové novinybleeee
22.12.2005Thursday17:00HSČEZ ArénaLitvínovbleeee
23.12.2005Friday18:30HSČEZ + Corridabruslení + Corridableeee
25.12.2005Sunday09:00HSPlesnávánoční turnajbleeee
28.12.2005Wednesday17:00HSšopa ve VsetíněVsetínbleeee
30.12.2005Friday17:00HSČEZ ArénaKladnobleeee
31.12.2005Saturday20:00HSSemetínsilvestr u Bohušableeee
5.1.2006Thursday20:00HSDivadlo A. DvořákaPovídky z fastfoodubleeee
10.1.2006Tuesday17:00HSČEZ Aréna3necbleeee
13.1.2006Friday17:00HSČEZ ArénaPlzeňbleeee
14.1.2006Saturday09:00HSKopřivnicekrajský přeborbleeee
15.1.2006Sunday17:00HSPardubicePardubicemožná výjezd
18.1.2006Wednesday17:00HSČEZ ArénaZlínbleeee
20.1.2006Friday16:00HSČeský Těšínbadmnt. turnajbleeee
21.1.2006Saturday19:00HSDPBSyn. zimableeee
29.1.2006Sunday17:00HSČEZ ArénaSláviableeee
3.2.2006Friday17:00HSČEZ ArénaČ. Budějovicebleeee
12.2.2006Sunday09:00HSOlomoucturnajbleeee
15.2.2006Wednesday17:00HSOH TorinoNěmeckobleeee
16.2.2006Thursday13:00HSOH TorinoŠvýcarskobleeee
17.2.2006Friday19:00HSDPBMiserybleeee
18.2.2006Saturday21:00HSOH TorinoFinskobleeee
19.2.2006Sunday20:00HSOH TorinoItáliebleeee
21.2.2006Tuesday16:30HSOH TorinoKanadableeee
22.2.2006Wednesday21:30HSOH TorinoSlovenskobleeee
24.2.2006Friday16:30HSRacekSWEbleeee
25.2.2006Saturday14:00HSBohumíndružstvaboj o poslední místo :(
28.2.2006Tuesday17:00HSČEZ ArénaVsetínbleeee
4.3.2006Saturday09:00HSOrlováturnajbleeee
4.3.2006Saturday17:00HSBazalyBrnobleeee
5.3.2006Sunday17:30HSČEZ ArénaSpartamasoo
9.3.2006Thursday17:30HSBinec3nec awayposlední výjezd před PO
14.3.2006Tuesday17:00HSČEZ ArénaZnojmo4finale
15.3.2006Wednesday17:00HSČEZ ArénaZnojmo4finale
18.3.2006Saturday17:00HSZnojmoZnojmo4finale
19.3.2006Sunday17:00HSZnojmoZnojmo4finale
20.3.2006Monday16:40HSBazalySpartableeee
21.3.2006Tuesday17:00HSČEZ ArénaZnojmobleeee
23.3.2006Thursday17:00HSHostan Shit ArenaZnojmobleeee
23.3.2006Thursday17:00HSBazalyMostbleeee
1.4.2006Saturday18:00HSBazalySlováckobleeee
1.4.2006Saturday19:00HSSaloonnarozky H.T. drive V.bleeee
5.4.2006Wednesday18:00HSBazalyBrnobleeee
10.4.2006Monday19:00HSDK ZábřehReady Kirkenbleeee
15.4.2006Saturday17:00HSSareza PřívozPepino x Tatranbleeee
16.4.2006Sunday14:00HSSareza PřívozPepino x Tatranbleeee
20.4.2006Thursday17:25HSSareza PřívozDHL finálebleeee
21.4.2006Friday17:25HSSareza PřívozDHL finálebleeee
22.4.2006Saturday18:00HSBazalyTeplicebleeee
29.4.2006Saturday17:25HSSareza PřívozDHL 5.finálebleeee
30.4.2006Sunday17:00HSBazalyPlzeňbleeee
3.5.2006Wednesday18:00HSBazalyBrno potřetíbleeee
5.5.2006Friday20:15HSRigaLotyšskobleeee
7.5.2006Sunday15:15HSRigaSlovinskobleeee
9.5.2006Tuesday19:15HSRigaFinskobleeee
12.5.2006Friday15:15HSRigaNorskobleeee
13.5.2006Saturday10:00HSVŠBbeachbleeee
13.5.2006Saturday14:25HSBazalySigmableeee
13.5.2006Saturday19:00HSu Kolouškůnarozky Luciebleeee
14.5.2006Sunday19:15HSRigaKanadableeee
16.5.2006Tuesday14:15HSRigaUSAbleeee
16.5.2006Tuesday18:00HSBazalyHradec Královébleeee
18.5.2006Thursday15:15HSRiga4f - Ruskobleeee
19.5.2006Friday17:00HSLiberecSPA <- buznybleeee
20.5.2006Saturday15:15HSRigaSF - Suomibleeee
21.5.2006Sunday19:00HSRigaFI - Švédskojako vzdy Racek
9.6.2006Friday17:45HSVarenskánight beach :)bleeee
10.6.2006Saturday11:00HSVŠBbeachbleeee
11.6.2006Sunday09:00HSVarenskábeach turnajbleeee
12.6.2006Monday18:00HSGelsenkirchenMS - USAbleeee
17.6.2006Saturday18:00HSKolín n/RMS - Ghanableeee
20.6.2006Tuesday19:00HSDPBStorybleeee
21.6.2006Wednesday17:00HSLedňáczechflorbal s HCVbleeee
22.6.2006Thursday16:00HSHamburgMS - Itáliebleeee
24.6.2006Saturday16:00HSCorridaschůze fcHCVbleeee
24.6.2006Saturday19:00HSSaloontouchud narozkybleeee
28.6.2006Wednesday20:00HSkoxovna KarolínaJarek - koncertbleeee
1.7.2006Saturday17:30HSSareza PorubaSVK - volejbal kvaldableeee
2.7.2006Sunday08:30HSVarenskábeach turnaj3.kolo
4.7.2006Tuesday10:00HSVarenskábeachbleeee
14.7.2006Friday18:30HSVarenskábeach turnajbleeee
15.7.2006Saturday18:00HSVŠBbeachbleeee
18.7.2006Tuesday20:00HSSaloonpifko :)bleeee
19.7.2006Wednesday15:00HSVarenskábeachbleeee
21.7.2006Friday15:00HSArnultoviceJohnova chajda startbleeee
23.7.2006Sunday08:30HSVarenskábeach turnajbleeee
23.7.2006Sunday17:00HSArnultoviceJohnova chajda návratbleeee
28.7.2006Friday17:00HSSareza PorubaSareza1. přípravák
31.7.2006Monday17:15HSBazalySlaviableeee
1.8.2006Tuesday17:00HSČEZ ArénaPopradbleeee
2.8.2006Wednesday17:00HSČEZ ArénaLiptovský Mikulášbleeee
4.8.2006Friday17:00HSČEZ ArénaKošicebleeee
4.8.2006Friday18:30HSVarenskábeach turnajbleeee
8.8.2006Tuesday17:00HSČEZ Aréna3necbleeee
12.8.2006Saturday19:00HSBazalySigmableeee
13.8.2006Sunday08:30HSVarenskábeach turnajbleeee
15.8.2006Tuesday17:00HSČEZ ArénaPaštikybleeee
22.8.2006Tuesday14:00HSVarenskábeachOU
24.8.2006Thursday19:00HSKežmarokEHC Wolfsburgzačátek turnaje v SK !
31.8.2006Thursday15:00HSVarenskábeachbleeee
1.9.2006Friday17:00HSČEZ ArénaRouen Hockey Elite 76bleeee
2.9.2006Saturday14:00HSVŠBbeachbleeee
3.9.2006Sunday08:30HSVarenskáfinále ligy:)sme se tam probojovali :)
5.9.2006Tuesday17:00HSČEZ ArénaTrenčínbleeee
8.9.2006Friday17:00HSZlínZlínbleeee
10.9.2006Sunday17:00HSČEZ ArénaPardubicebleeee
15.9.2006Friday17:00HSČEZ ArénaPlzeňbleeee
16.9.2006Saturday19:00HSBazalyPlzeňbleeee
17.9.2006Sunday17:00HSTřinec3nec awaybleeee
19.9.2006Tuesday17:00HSČEZ ArénaK. Varybleeee
22.9.2006Friday17:00HSČEZ ArénaSpartableeee
23.9.2006Saturday18:00HSu KolouškůVenca narozkybleeee
24.9.2006Sunday17:00HSČEZ ArénaLiberecbleeee
28.9.2006Thursday06:00HShala VŠBMMČR06 - startbleeee
1.10.2006Sunday16:00HShala VŠBMMČR06 - konecbleeee
1.10.2006Sunday17:00HSČEZ ArénaZnojmobleeee
4.10.2006Wednesday17:00HSČEZ ArénaLitvínovbleeee
8.10.2006Sunday09:00HSOpavaturnaj Opavableeee
13.10.2006Friday17:00HSČEZ Arénapaštiky Hamébleeee
14.10.2006Saturday20:00HSStodolnínarozky L.K.bleeee
15.10.2006Sunday17:00HSČEZ ArénaPardubicebleeee
16.10.2006Monday18:00HSDPBBritney goes to heavenbleeee
21.10.2006Saturday14:30HSBazalyZlínbleeee
21.10.2006Saturday17:00HSČEZ ArénaPlzeňbleeee
24.10.2006Tuesday17:00HSČEZ Aréna3necbleeee
28.10.2006Saturday09:00HSHradec KrálovéHradecký lev?
28.10.2006Saturday17:00HSHolešoviceSparta away?
4.11.2006Saturday17:30HSČas arénaBK Ústí n. Labembleeee
5.11.2006Sunday20:15HSBazalyM. Boleslavbleeee
11.11.2006Saturday09:00HSVŠBdružstva 1.kolobleeee
11.11.2006Saturday17:30HSČas arénaBBKbleeee
15.11.2006Wednesday17:00HSČEZ Arénasekačkybleeee
17.11.2006Friday19:00HSSelunnarozky YThobleeee
18.11.2006Saturday17:00HSBazalyTeplicebleeee
19.11.2006Sunday17:00HSLapačVsetín awaybleeee
24.11.2006Friday16:00HSKopřivniceKopřivnice Ableeee
24.11.2006Friday17:00HSČEZ ArénaSlaviableeee
25.11.2006Saturday17:30HSČas arénaNymburkbleeee
26.11.2006Sunday17:00HSBazalyLiberecbleeee
2.12.2006Saturday09:00HSBohumíndružstva 2.kolobleeee
3.12.2006Sunday17:00HSČEZ ArénaKladnobleeee
5.12.2006Tuesday17:00HSBinecBinec awaybleeee
8.12.2006Friday17:00HSČEZ ArénaK. Varybleeee
9.12.2006Saturday17:00HSSareza PřívozZlínbleeee
13.12.2006Wednesday17:00HSSareza PorubaVojvodina Novi SadLM
16.12.2006Saturday09:00HSOrlováGP C Orlovábleeee
22.12.2006Friday17:00HSČEZ ArénaLiberecbleeee
22.12.2006Friday22:00HSČEZ Arénavánoční brusleníjen touchud
23.12.2006Saturday13:00HSPolankaVánoční turnajjen touchud
25.12.2006Monday09:00HSPlesnáVánoční turnajbleeee
28.12.2006Thursday17:00HSSareza PřívozKladnobleeee
29.12.2006Friday17:00HSČEZ ArénaZnojmobleeee
2.1.2007Tuesday17:00HSČEZ ArénaVsetínbleeee
3.1.2007Wednesday17:00HSSareza PorubaDHL LMbleeee
5.1.2007Friday17:00HSČEZ ArénaLitvínovbleeee
9.1.2007Tuesday17:00HSČEZ ArénaGottwaldofbleeee
12.1.2007Friday17:00HSČEZ ArénaBéďa Trávníček !bleeee
14.1.2007Sunday17:00HSČEZ ArénaPlzeňbleeee
16.1.2007Tuesday17:00HSSareza PorubaDHL LMbleeee
20.1.2007Saturday09:00HSPřerovPřerov OPbleeee
23.1.2007Tuesday17:00HSČEZ Aréna3necbleeee
26.1.2007Friday16:00HSČeský TěšínČeský Těšín Ableeee
27.1.2007Saturday09:00HSČeský TěšínČeský Těšín Ableeee
28.1.2007Sunday17:00HSČEZ ArénaSPA - buznybleeee
31.1.2007Wednesday17:00HSSareza PorubaDHL LMbleeee
3.2.2007Saturday17:30HSČas arénaBK Sadskábleeee
10.2.2007Saturday17:00HSSareza PorubaÚstí n. Labembleeee
13.2.2007Tuesday19:30HSDPBZběsilost v srdcibleeee
14.2.2007Wednesday17:45HSSareza PorubaDHL x Tours LMbleeee
16.2.2007Friday17:00HSČEZ ArénaVsetínbleeee
17.2.2007Saturday09:00HSBohumínDružstva 3.kolobleeee
20.2.2007Tuesday17:00HSČEZ ArénaSlaviableeee
24.2.2007Saturday09:00HSPrerovGP C Přerovbleeee
3.3.2007Saturday17:00HSSareza PorubaKometa Brnobleeee
10.3.2007Saturday18:00HSMirror pubtřídní srazbleeee
17.3.2007Saturday10:00HSDobruška2. ligableeee
17.3.2007Saturday17:00HSBazalySlováckobleeee
27.3.2007Tuesday22:00HSDPBChyba / Audiencebleeee
7.4.2007Saturday18:00HSArrowsnarozky H.T. drive V.bleeee
8.4.2007Sunday17:30HSČas arénaA plus Brnobleeee
9.4.2007Monday17:15HSBazalyBrnobleeee
18.4.2007Wednesday18:00HSBazalyMostbleeee
27.4.2007Friday19:00HSDK ZábřehHorkýže Slížebleeee
30.4.2007Monday17:15HSBazalySPA - buznybleeee
1.5.2007Tuesday18:00HSRacekČR x USAbleeee
3.5.2007Thursday08:30HSVarenskáSportovní den OUbleeee
5.5.2007Saturday18:00HSSportBarSVKbleeee
10.5.2007Thursday18:00HSBazalyJablonecbleeee
19.5.2007Saturday19:00HSDPB4 vraždy stačí, drahouškubleeee
21.5.2007Monday17:15HSBazalyČeské Budějovicebleeee
21.5.2007Monday19:00HSPoruba VOKDKabát - Corridableeee
23.5.2007Wednesday18:30HSArénaPříběhy obyč. šílenstvíbleeee
25.5.2007Friday18:30HSVarenská1.kolo noční ligybleeee
3.6.2007Sunday09:00HSVarenskámix 1.kolobleeee
6.6.2007Wednesday18:00HSBazalyIron Maidenbleeee
10.6.2007Sunday09:00HSBrnoracketlonbleeee
15.6.2007Friday18:00HSVarenská2.kolo noční ligybleeee
17.6.2007Sunday09:00HSVarenskámix 2.kolobleeee
29.6.2007Friday18:00HSVarenská3.kolo noční ligybleeee
15.7.2007Sunday09:00HSVarenskámix 3.kolobleeee
21.7.2007Saturday14:00HSBruzoviceBruzovice Cupbleeee
27.7.2007Friday18:00HSVarenská4.kolo noční ligableeee
28.7.2007Saturday09:00HSOpavabeach smíšenkybleeee
29.7.2007Sunday09:00HSVarenskámix 4.kolobleeee
3.8.2007Friday00:00HSMutěniceSklepní taškařicebleeee
10.8.2007Friday18:00HSVarenskánoční ligableeee
11.8.2007Saturday19:00HSBazalyMostbleeee
12.8.2007Sunday09:00HSVarenskásmíšenkybleeee
14.8.2007Tuesday17:00HSČEZ Aréna3necbleeee
18.8.2007Saturday19:00HSBazalyLiberecbleeee
21.8.2007Tuesday17:00HSČEZ ArénaZlínbleeee
23.8.2007Thursday19:00HSPopradPopradbleeee
24.8.2007Friday18:00HSVarenskánoční ligableeee
24.8.2007Friday19:00HSPopradSlovan Bratislavableeee
1.9.2007Saturday19:00HSBazalyPlzeňbleeee
2.9.2007Sunday09:00HSVarenskáfinále mixůbleeee
14.9.2007Friday18:00HSVarenskáfinále noční ligybleeee
16.9.2007Sunday17:00HSČEZ ArénaLiberecbleeee
21.9.2007Friday17:00HSČEZ arénaÚstíbleeee
22.9.2007Saturday10:00HSBrnoMMCR07bleeee
23.9.2007Sunday20:15HSBazalyOlomoucbleeee
25.9.2007Tuesday17:00HSČEZ ArénaKladnobleeee
30.9.2007Sunday17:00HSČEZ ArénaBéďa Trávníčekbleeee
2.10.2007Tuesday17:00HSČEZ Aréna3necbleeee
7.10.2007Sunday20:15HSBazalyTeplicebleeee
9.10.2007Tuesday17:00HSČEZ ArénaPardubicebleeee
12.10.2007Friday17:00HSČEZ ArénaLitvínovbleeee
20.10.2007Saturday09:00HSOpavaGP Cbleeee
21.10.2007Sunday17:00HSČEZ ArénaPlzeňbleeee
23.10.2007Tuesday17:00HSČEZ ArénaLiberecbleeee
27.10.2007Saturday09:00HSKopřivnicedružstva 1.kolobleeee
28.10.2007Sunday17:00HSČEZ ArénaZnojmobleeee
4.11.2007Sunday17:00HSČEZ ArénaSpartableeee
10.11.2007Saturday09:00HSHradec KrálovéHradecký LEVbleeee
16.11.2007Friday17:00HSČEZ ArénaKarlovy Varybleeee
18.11.2007Sunday17:00HSTřinec3nec awaybleeee
23.11.2007Friday16:00HSKopřivniceVC Kopřivnice Ableeee
24.11.2007Saturday09:00HSKopřivniceVC Kopřivnice Ableeee
29.11.2007Thursday18:00HSDPBBritney goes to heavenbleeee
1.12.2007Saturday09:00HShala VŠBdružstva 2.kolobleeee
2.12.2007Sunday14:30HSBazalySpartableeee
2.12.2007Sunday17:00HSČEZ ArénaPlzeňpo dlouhé době zas hokej ...
6.12.2007Thursday19:00HSDPBHypermarketbleeee
7.12.2007Friday17:00HSČEZ ArénaÚstíbleeee
8.12.2007Saturday09:00HSPřerovGP C Přerovbleeee
15.12.2007Saturday17:30HSČAS ArénaBKS Pardubicebleeee
20.12.2007Thursday17:30HSČas ArénaBK Sadskábleeee
21.12.2007Friday17:00HSČEZ ArénaKladnobleeee
22.12.2007Saturday17:00HSSareza PřívozÚstíbleeee
25.12.2007Tuesday10:00HSPlesnáVánoční turnajbleeee
26.12.2007Wednesday17:00HSČEZ Arénasekačkybleeee
30.12.2007Sunday17:00HSČEZ ArénaBinecbleeee
3.1.2008Thursday17:25HSČEZ ArénaPardubicebleeee
3.1.2008Thursday18:00HSDPBShould I stay or should I go?bleeee
4.1.2008Friday17:00HSČEZ ArénaLitvínovbleeee
5.1.2008Saturday23:00HSSarezahokej s Fc-HCVbleeee
6.1.2008Sunday17:00HSZlínZlín awaybleeee
8.1.2008Tuesday17:00HSČEZ ArénaSlaviableeee
12.1.2008Saturday09:00HSPřerovoblastní přeborbleeee
17.1.2008Thursday19:00HSDPBTři sestrybleeee
18.1.2008Friday16:00HSČeský TěšínGP A kvalifikacebleeee
19.1.2008Saturday09:00HSČeský TěšínGP Ableeee
20.1.2008Sunday17:00HSČEZ ArénaZnojmobleeee
20.1.2008Sunday20:00HSBonver arénaN. Jičínbleeee
25.1.2008Friday17:00HSČEZ ArénaSpartableeee
1.2.2008Friday17:00HSČEZ ArénaKarlovy Varybleeee
3.2.2008Sunday17:00HSBinec3nec awaybleeee
8.2.2008Friday15:00HSČEZ ArénaDC - Belgiebleeee
9.2.2008Saturday09:00HSBohumínDružstva playoffbleeee
9.2.2008Saturday14:00HSČEZ ArénaDC - Belgiebleeee
10.2.2008Sunday14:00HSČEZ ArénaDC - Belgiebleeee
16.2.2008Saturday17:30HSBonvér arénaUSK Prahableeee
17.2.2008Sunday17:30HSČEZ ArénaGottwaldofbleeee
21.2.2008Thursday17:30HSČEZ ArénaSlaviableeee
23.2.2008Saturday17:00HSBazalyZlínbleeee
26.2.2008Tuesday17:30HSBonvér arénaA plus Brnobleeee
29.2.2008Friday17:00HSSareza PorubaOlomoucbleeee
1.3.2008Saturday17:30HSBonver arénaÚstí n/Lbleeee
2.3.2008Sunday09:00HSOlomoucGP Cbleeee
4.3.2008Tuesday17:00HSČEZ Arénapůlkoněbleeee
5.3.2008Wednesday19:00HSClub GarageHorkýže Slížebleeee
9.3.2008Sunday20:15HSBazalySlaviableeee
16.3.2008Sunday17:00HSČEZ ArénaGottwaldofbleeee
22.3.2008Saturday17:00HSBazalyŠiškofbleeee
25.3.2008Tuesday17:00HSČEZ ArénaZlínbleeee
29.3.2008Saturday18:00HSDPBRosencrantz a Guildenstern jsou mrtvíbleeee
3.4.2008Thursday18:00HSBonvér arénaBK Sadskábleeee
4.4.2008Friday16:00HSImpíkDen učitelů OUbleeee
5.4.2008Saturday09:00HSOpavadružstva finálové kolobleeee
12.4.2008Saturday18:00HSBoombajHonza narozkybleeee
15.4.2008Tuesday19:00HSDPBEvžen Oněginbleeee
16.4.2008Wednesday17:00HSSarezaKladnobleeee
22.4.2008Tuesday18:30HSDivadlo ArénaPohřbené dítěbleeee
25.4.2008Friday17:30HSSarezaČ. Budějovicebleeee
26.4.2008Saturday17:00HSSarezaČ. Budějovicebleeee
29.4.2008Tuesday08:00HSVarenskáSportovní den OUbleeee
30.4.2008Wednesday18:30HSBonver arenaProstějovbleeee
7.5.2008Wednesday16:00HSVarenskáBeachbleeee
7.5.2008Wednesday18:30HSBonver arenaProstějovbleeee
7.5.2008Wednesday21:00HSVŠBmajálesbleeee
8.5.2008Thursday18:00HSDPBNoc bláznůbleeee
17.5.2008Saturday15:00HSBazalyKlokanibleeee
20.5.2008Tuesday19:00HSDADMacbethbleeee
29.5.2008Thursday19:00HSDPBMacbethbleeee
31.5.2008Saturday09:00HSVarenská1.kolo mixůbleeee
13.6.2008Friday12:00HSArnultovicetaroky víkendbleeee
14.6.2008Saturday00:00HSArnultovicetaroky víkendbleeee
15.6.2008Sunday00:00HSArnultovicetaroky víkendbleeee
18.6.2008Wednesday20:00HSTemplBezruč pártybleeee
22.6.2008Sunday09:00HSŠenovkraj - Šenovbleeee
29.6.2008Sunday09:00HSVarenská2.kolo mixůbleeee
5.7.2008Saturday09:00HSKarvinákraj - Karvinábleeee
11.7.2008Friday18:00HSVarenskánoční ligableeee
13.7.2008Sunday09:00HSVarenská3.kolo mixůbleeee
22.7.2008Tuesday20:30HSHrad OVKomedie omylůbleeee
27.7.2008Sunday09:00HSLanškrounTajm Openbleeee
27.7.2008Sunday20:30HSHrad OVBouřebleeee
2.8.2008Saturday09:00HSKarvináBéVéKáKapbleeee
5.8.2008Tuesday20:30HSHrad OVJak se vám líbíbleeee
8.8.2008Friday13:00HSArnultovicetaroky víkendbleeee
9.8.2008Saturday00:00HSArnultovicetaroky víkendbleeee
10.8.2008Sunday00:00HSArnultovicetaroky víkendbleeee
17.8.2008Sunday09:00HSVarenskáMixy 4.kolobleeee
24.8.2008Sunday09:00HSVarenská5.kolo mixůbleeee
7.9.2008Sunday09:00HSVarenskáMixy finálebleeee
9.9.2008Tuesday17:00HSČEZ ArénaMladá Boleslavbleeee
14.9.2008Sunday17:00HSČEZ ArénaKarlovy Varybleeee
21.9.2008Sunday17:00HSČEZ ArénaPlzeňbleeee
22.9.2008Monday20:00HSO2 ArenaColdplaybleeee
26.9.2008Friday11:00HSBrnoMMCRbleeee
27.9.2008Saturday10:00HSBrnoMMCRbleeee
27.9.2008Saturday15:00HSMinigolf Bělský lestřídní srazbleeee
30.9.2008Tuesday17:00HSČEZ ArénaPardubicebleeee
6.10.2008Monday17:00HSČEZ ArénaSpartableeee
14.10.2008Tuesday17:00HSČEZ ArénaČeské Budějovicebleeee
18.10.2008Saturday09:00HSOpavaGP C Opavableeee
19.10.2008Sunday17:00HSČEZ ArénaZlínbleeee
25.10.2008Saturday09:00HSČeský Těšíndružstva 1.kolobleeee
1.11.2008Saturday09:00HSHradec KrálovéGP B Hradec Kr.bleeee
3.11.2008Monday17:15HSBazalySpartableeee
13.11.2008Thursday17:00HSČEZ ArénaZnojmobleeee
15.11.2008Saturday09:00HSLanškrounGP Cbleeee
18.11.2008Tuesday17:00HSČEZ ArénaKladnobleeee
20.11.2008Thursday19:00HSDPBFanouš a prostitutka aneb klišé v negližébleeee
25.11.2008Tuesday17:00HSČEZ ArénaTřinecbleeee
28.11.2008Friday17:00HSČEZ ArénaMladá Boleslavbleeee
29.11.2008Saturday09:00HSBohumíndružstva 2.kolobleeee
29.11.2008Saturday17:30HSBonver arénaOpavableeee
4.12.2008Thursday17:00HSČEZ ArénaKarlovy Varybleeee
5.12.2008Friday16:00HSKopřivniceGP A Kopřivnicebleeee
12.12.2008Friday17:00HSČEZ ArénaSlaviableeee
13.12.2008Saturday09:00HSPřerovGP C Přerovbleeee
14.12.2008Sunday17:00HSČEZ ArénaPlzeňbleeee
25.12.2008Thursday10:00HSPlesnáVánoční turnajbleeee
26.12.2008Friday17:00HSČEZ ArénaLitvínovbleeee
30.12.2008Tuesday17:00HSČEZ ArénaPardubicebleeee
4.1.2009Sunday17:00HSČEZ ArénaSpartableeee
6.1.2009Tuesday18:00HSDPBLakomecbleeee
11.1.2009Sunday20:00HSBonver arénaPoděbradybleeee
13.1.2009Tuesday17:00HSČEZ ArénaČeské Budějovicebleeee
18.1.2009Sunday09:00HSOrlováKrajský přeborbleeee
22.1.2009Thursday17:00HSČEZ ArénaSlaviableeee
23.1.2009Friday16:00HSČeský TěšínGP A kvalifikacebleeee
24.1.2009Saturday09:00HSČeský TěšínGP Ableeee
27.1.2009Tuesday17:00HSČEZ ArénaZlínbleeee
28.1.2009Wednesday19:00HSDPBDon Juan v Sohobleeee
7.2.2009Saturday09:00HSBohumínDružstva Playoffbleeee
12.2.2009Thursday19:00HSDPBProlomit vlnybleeee
13.2.2009Friday18:30HSDivadlo ArénaRacekbleeee
15.2.2009Sunday17:00HSČEZ ArénaKladnobleeee
19.2.2009Thursday17:00HSČEZ ArénaTřinecbleeee
22.2.2009Sunday17:00HSČEZ ArénaLiberecbleeee
23.2.2009Monday17:00HSČEZ ArénaLiberecbleeee
25.2.2009Wednesday08:00HSVisalájesnowboardbleeee
28.2.2009Saturday17:00HSVarenskáOlymp Prahableeee
5.3.2009Thursday08:00HSBílásnowboardbleeee
7.3.2009Saturday09:00HSBrno JehniceGP Cbleeee
8.3.2009Sunday09:00HSOlomoucGP Cbleeee
9.3.2009Monday18:00HSČEZ ArénaSláviableeee
10.3.2009Tuesday18:00HSČEZ ArénaSláviableeee
14.3.2009Saturday09:00HSOpavaDružstva Playoffbleeee
14.3.2009Saturday17:00HSČEZ ArénaSláviableeee
20.3.2009Friday10:00HSBílásnowboardbleeee
27.3.2009Friday17:00HSSareza PřívozČeské Budějovicebleeee
27.3.2009Friday19:00HSDPBČerné mlékobleeee
2.4.2009Thursday09:00HSVelká Račasnowboardbleeee
4.4.2009Saturday17:00HSBazalyPlzeňbleeee
5.4.2009Sunday17:00HSDivadlo Jiřího MyronaVálka s mlokybleeee
16.4.2009Thursday20:15HSAkord ZábřehHorkýže Slížebleeee
18.4.2009Saturday18:00HSSareza PorubaTatran Střešovicebleeee
24.4.2009Friday16:00HSLiberecGP A - Mem. P. Simableeee
25.4.2009Saturday09:00HSLiberecGP A - Mem. P. Simableeee
26.4.2009Sunday09:00HSLiberecGP A - Mem. P. Simableeee
29.4.2009Wednesday08:00HSVarenskáSportovní den OUbleeee
2.5.2009Saturday18:00HSBonver arenaBK Děčínbleeee
13.5.2009Wednesday19:00HSDPBJobbleeee
3.6.2009Wednesday19:30HSDK Města OVSOUBORNÉ DÍLO WILLIAMA SHAKESPEARA VE 120 MINUTÁCHbleeee
11.6.2009Thursday19:00HSVarenskáLTT matchbleeee
21.6.2009Sunday18:00HSVarenskáLTT matchbleeee
26.6.2009Friday18:00HSVarenskáNoční ligableeee
27.6.2009Saturday09:00HSKarvinákraj mixybleeee
28.6.2009Sunday09:00HSVarenskásmíšenkybleeee
11.7.2009Saturday09:00HSKarvináBéVéKáCupbleeee
19.7.2009Sunday09:00HSVarenskásmíšenkybleeee
25.7.2009Saturday16:00HSBazalyPříbrambleeee
31.7.2009Friday18:00HSVarenskáNoční ligableeee
2.8.2009Sunday09:00HSVarenskámixybleeee
6.8.2009Thursday20:00HSChorzowU2bleeee
7.8.2009Friday08:00HSRožnovcyklovýletbleeee
14.8.2009Friday18:00HSVarenskáNoční ligableeee
22.8.2009Saturday15:00HSArrowsMZLUbleeee
23.8.2009Sunday09:00HSVarenskámixybleeee
23.8.2009Sunday15:00HSArrowsMZLUbleeee
28.8.2009Friday18:00HSVarenskáNoční ligableeee
30.8.2009Sunday14:00HSArrowsMZLUbleeee
4.9.2009Friday18:00HSVarenskáNoční liga finálebleeee
5.9.2009Saturday17:30HSArrowsČR x Mexikobleeee
6.9.2009Sunday09:00HSVarenskáMixy finálebleeee
9.9.2009Wednesday17:30HSČEZ arénaSpartableeee
12.9.2009Saturday08:00HSVŠBmíčový 7bojbleeee
13.9.2009Sunday17:00HSČEZ arénaPlzeňbleeee
15.9.2009Tuesday18:10HSTřinec3nec awaybleeee
19.9.2009Saturday09:00HSKladnoGP C Kladnobleeee
22.9.2009Tuesday17:30HSČEZ arénaKometableeee
27.9.2009Sunday17:00HSČEZ arénaSlaviableeee
29.9.2009Tuesday17:30HSČEZ arénaMladá Boleslavbleeee
13.10.2009Tuesday17:30HSČEZ arénaKarlovy Varybleeee
18.10.2009Sunday17:00HSČEZ arénaTřinecbleeee
20.10.2009Tuesday20:00HSHaDivadloDOMA U HITLERŮ aneb Historky z Hitlerovic kuchyněbleeee
24.10.2009Saturday09:00HSOpavaGPCbleeee
25.10.2009Sunday17:30HSBrnoKometa awaybleeee
30.10.2009Friday18:10HSČEZ arénaČeské Budějovicebleeee
31.10.2009Saturday17:30HSČAS arénaVyšehradbleeee
3.11.2009Tuesday19:00HSDPBTáňa, Táňableeee
7.11.2009Saturday09:00HSHradec KrálovéHradecký Levbleeee
14.11.2009Saturday09:00HSBohumín1. kolo družstevbleeee
15.11.2009Sunday17:00HSČEZ arénaPardubicebleeee
17.11.2009Tuesday17:30HSČEZ arénaGottwaldovbleeee
24.11.2009Tuesday17:40HSČEZ arénaSpartableeee
28.11.2009Saturday09:00HSJehniceGP C Jehnicebleeee
29.11.2009Sunday18:10HSČEZ arénaPlzeňbleeee
1.12.2009Tuesday17:30HSČEZ arénaKladnobleeee
5.12.2009Saturday09:00HSBohumíndružstva 2. kolobleeee
11.12.2009Friday16:00HSKopřivniceGP A Kopřivnicebleeee
12.12.2009Saturday09:00HSKopřivniceGP A Kopřivnicebleeee
13.12.2009Sunday17:00HSČEZ arénaKometableeee
19.12.2009Saturday20:00HSČAS arénaPoděbradybleeee
21.12.2009Monday09:00HSBílásnowboard :)bleeee
25.12.2009Friday10:00HSPlesnáVánoční turnajbleeee
29.12.2009Tuesday09:00HSBílásnowboard :)bleeee
29.12.2009Tuesday17:30HSČEZ arénaMladá Boleslavbleeee
30.12.2009Wednesday09:00HSBílásnowboard :)bleeee
8.1.2010Friday09:00HSMakovsnowboard :)bleeee
8.1.2010Friday19:00HSDPBTaťka střílí gólybleeee
15.1.2010Friday16:00HSČeský TěšínGPA Ableeee
16.1.2010Saturday09:00HSČeský TěšínGPA Ableeee
17.1.2010Sunday18:10HSČEZ arénaLiberecbleeee
21.1.2010Thursday18:00HSBílánoční snowboard :)bleeee
23.1.2010Saturday09:00HSOlomoucKrajský přeborbleeee
23.1.2010Saturday17:30HSČAS arénaNymburkbleeee
29.1.2010Friday17:30HSČEZ arénaLitvínovbleeee
2.2.2010Tuesday17:30HSČEZ arénaČeské Budějovicebleeee
9.2.2010Tuesday17:30HSČEZ arénaPardubicebleeee
11.2.2010Thursday11:00HSFulnek nebo kde u Oder?snowboard :)bleeee
13.2.2010Saturday09:00HSKopřivnicedružstva playoffbleeee
15.2.2010Monday19:00HSDPB1984bleeee
21.2.2010Sunday00:00HSRakousko - Moelltalsnowboard :)bleeee
22.2.2010Monday00:00HSRakousko - Moelltalsnowboard :)bleeee
23.2.2010Tuesday00:00HSRakousko - Moelltalsnowboard :)bleeee
24.2.2010Wednesday00:00HSRakousko - Moelltalsnowboard :)bleeee
25.2.2010Thursday00:00HSRakousko - Moelltalsnowboard :)bleeee
7.3.2010Sunday09:00HSOlomoucGP C Olomoucbleeee
11.3.2010Thursday09:00HSChopoksnowboard :)bleeee
13.3.2010Saturday19:00HSČEZ arénaRammsteinbleeee
16.3.2010Tuesday18:10HSČEZ arénaSpartableeee
17.3.2010Wednesday18:10HSČEZ arénaSpartableeee
20.3.2010Saturday09:00HSOpavadružstva finále playoffbleeee
24.3.2010Wednesday18:10HSČEZ arénaSpartableeee
29.3.2010Monday18:10HSČEZ arénaSparta naposledbleeee
2.4.2010Friday16:00HSJehniceGP A Brnobleeee
3.4.2010Saturday09:00HSJehniceGP A Brnobleeee
9.4.2010Friday18:10HSČEZ arénaSlaviableeee
18.4.2010Sunday18:10HSČEZ arénaPCE final awaybleeee
21.4.2010Wednesday19:10HSČEZ arénaPardubicebleeee
22.4.2010Thursday18:10HSČEZ arénaPardubicebleeee
23.4.2010Friday16:00HSLiberecGP A Liberecbleeee
24.4.2010Saturday09:00HSLiberecGP A Liberecbleeee
28.4.2010Wednesday08:00HSVarenskáSportovní den OUbleeee
28.4.2010Wednesday15:00HShradMajáles OUbleeee
28.5.2010Friday18:00HSVarenskánoční ligableeee
30.5.2010Sunday09:00HSVarenskámixy 1.kolobleeee
11.6.2010Friday18:00HSVarenskánoční ligableeee
13.6.2010Sunday09:00HSVarenskámixy 2.kolobleeee
19.6.2010Saturday15:00HSPlesnáukončení badm. sezónybleeee
5.7.2010Monday17:00HSUherské HradištěSlovácké beach létobleeee
11.7.2010Sunday09:00HSVarenskámixy 3. kolobleeee
12.7.2010Monday17:00HSUherské HradištěApex night beachbleeee
16.7.2010Friday18:00HSVarenskánoční ligableeee
24.7.2010Saturday09:00HSkoupaliště KarvináBéVéKá Cupbleeee
1.8.2010Sunday09:00HSVarenskámixy 4. kolobleeee
7.8.2010Saturday09:00HSOpava Kylešoviceturnaj mixůbleeee
22.8.2010Sunday09:00HSVarenskámixy 5. kolobleeee
5.9.2010Sunday09:00HSVarenskámixy - finálebleeee
17.9.2010Friday17:30HSČEZ arénaČeské Budějovicebleeee
21.9.2010Tuesday17:30HSČEZ arénaLiberecbleeee
1.10.2010Friday17:30HSČEZ arénaPlzeňbleeee
5.10.2010Tuesday17:30HSČEZ arénaPardubicebleeee
9.12.2010Thursday19:30HSBonver arénaHS + 3sestrybleeee
11.12.2010Saturday09:00HSPřerovGPC Přerovbleeee
12.12.2010Sunday04:00HSVídeňsvařáákbleeee
14.12.2010Tuesday18:30HSDPBBezručbleeee
21.12.2010Tuesday19:00HSu mňagenerálka na kolaudacibleeee
22.12.2010Wednesday17:30HSČEZ arénaPlzeňbleeee
25.12.2010Saturday10:00HSPlesnáVánoční turnajbleeee
28.12.2010Tuesday17:30HSČEZ arénaPardubicebleeee
30.12.2010Thursday18:00HSČEZ arénaKometableeee
2.1.2011Sunday17:00HSČEZ arénaGottwaldofbleeee
7.1.2011Friday17:30HSČEZ arénaSpartableeee
8.1.2011Saturday10:00HSBohumíndružstva 2. kolobleeee
14.1.2011Friday16:00HSČeský TěšínGP Ableeee
16.1.2011Sunday17:00HSČEZ arénaLitvínovbleeee
21.1.2011Friday17:30HSČEZ arénaKarlovy Varybleeee
24.1.2011Monday19:00HSDPBLimonádableeee
30.1.2011Sunday17:00HSČEZ arénaKladnobleeee
7.3.2011Monday17:30HSČEZ arénaBudějovice playoffbleeee
8.3.2011Tuesday17:30HSČEZ arénaBudějovice playoffbleeee