1.12. > I upoutávka na badmintonový turnaj v Holandsku jde udělat pěkně, viz. video.

8.9. > Vloženo video z bytu. Staveniště 8.9. 2010

30.8. > Přidány fotky z destrukce a obnovy bytu - 1. část.

Moje badmintonová kariéra ...

Žebříček
Ročník Dvouhra Mix Čtyřhra
2003/04 85. 66. 113.
2004/05 197. 82. 285.
2005/06 93. 73. 158.
2006/07 77. 49. 169.
2007/08 84. 72. 244.
2008/09 57. 45. 143.
2009/10 66. 41. 141.
2010/11 49. 33. 172.
2011/12 k 15.12.2011 67. 35. 199.

 

Přehled výsledků
místo - kategorie termín 2hra mix 4hra
2003 - 2004
Opava - C
18.10.2003
9.-16.
3.-4.
5.-8.
Bohumín (KP)
24.1.2004
17.-32.
5.-8.
9.-16.
Olomouc - C
14.3.2004
5.-8.
9.-16.
3.-4.
Orlová - C
1.5.2004
3.
3.
2.
2004 - 2005
Opava - C
16.10.2004
9.-16.
2.
5.-8.
Kopřivnice - A
26.11.2004
kval.
X
kval.
Bohumín (KP) - C+
4.12.2004
9.-16.
5.-8.
X
2005 - 2006
Opava - C
15.10.2005
17.-32.
5.-8.
5.-8.
Kopřivnice - A
2.12.2005
17.-32.
kval.
17.-32.
Kopřivnice (KP) - C+
15.1.2006
9.-16.
5.-8.
X
Český Těšín - A
20.1.2006
kval.
kval.
X
Orlová - C
4.3.2006
5.-8.
2.
5.-8.
2006 - 2007
Opava - C
8.10.2006
9.-16.
3.-4.
X
Hradec Králové - B
28.10.2006
17.-32.
17.-32.
X
Kopřivnice - A
24.11.2006
kval.
17.-32.
X
Orlová - C
16.12.2006
5.-8.
3.-4.
3.-4.
Přerov (KP) - C+
20.1.2007
5.-8.
5.-8.
X
Český Těšín - A
26.1.2007
kval.
17.-32.
17.-32.
Přerov - C
24.2.2007
9.-16.
5.-8.
9.-16.
2007 - 2008
Opava - C
20.10.2007
9.-16.
5.-8.
5.-8.
Hradec Králové - B
10.11.2007
17.-32.
17.-32.
X
Kopřivnice - A
23.-24.11.2007
kval.
X
X
Přerov - C
8.12.2007
3.-4.
5.-8.
X
Přerov (KP) - C+
12.01.2008
17.-32.
5.-8.
X
Český Těšín - A
18.1.2008
kval.
kval.
X
Olomouc - C
2.3.2008
3.-4.
5.-8.
5.-7.
2008 - 2009
Opava - C
18.10.2008
5.-8.
5.-8.
2.
Hradec Králové - B
1.11.2008
33.-64.
17.-32.
X
Lanškroun - C
15.11.2008
3.-4.
2.
X
Kopřivnice - A
5.-6.12.2008
kval.
17.-32.
X
Přerov - C
13.12.2008
5.-8.
5.-8.
X
Orlová (KP) - C+
18.01.2009
5.-8.
3.-4.
5.-8.
Český Těšín - A
23.1.-24.1.2009
kval.
17.-32.
kval.
Brno-Jehnice - C
7.3.2009
5.-8.
3.-4.
X
Olomouc - C
8.3.2009
2.
3.-4.
5.-8.
Liberec - A
24.4.2009
kval.
kval.
X
2009 - 2010
Opava - C
24.10.2009
5.-8.
3.-4.
9.-16.
Hradec Králové - B
7.11.2009
17.-32.
17.-32.
X
Brno - Jehnice - C
28.11.2009
9.-16.
3.-4.
5.-8.
Kopřivnice - A
11.12.2009
kval.
kval.
X.
český Těšín - A
15.-16.01.2010
kval.
17.-32.
X.
Olomouc KP - C+
23.1.2010
9.-16.
2.
X.
Olomouc C
7.3.2010
3.-4.
2.
1.
Brno - A
2.-3.4.2010
17.-32.
17.-32.
X.
Liberec - A
23.-24.4.2010
kval.
kval.
X.
2010 - 2011
Opava - C
9.10.2010
3.-4.
3.-4.
X
Lanškroun - C
17.10.2010
3.-4.
1.
X
Hradec Králové - B
27.11.2010
17.-32.
17.-32.
X
Brno Jehnice - A
3.12.2010
kval.
kval.
X
Přerov - C
11.12.2010
1.
5.-8.
5.-8.
český Těšín - A
14.-15.01.2011
kval.
17.-32.
kval.
KP Kopřivnice - C+
22.01.2011
9.-16.
2.
3.-4.
Olomouc - C
20.03.2011
9.-16.
2.
3.-4.
Osík - C
2. 4. 2011
2.
1.
X
Liberec - A
22. -23. 4. 2011
kval.
17.-32.
kval.
2011 - 2012
Opava - C
8.10.2011
5.-8.
3.-4.
9.-16.
Přerov - C
12.11.2011
3.-4.
2.
X
Brno - A
9.12.-10.1.2011
33.-64.
17.-32.
X
Přerov KP - C+
7.1.2012
5.-8.
3.-4.
X
Český Těšín - A
13.1.-14.1.2012
kval.
17.-32.
X

kval. - vypadl jsem v kvalifikaci
X - nehrál jsem
? - účast v plánu

Turnajové pavouky jsou tady.